Зв‘язка Мульти

Термін «мультисполучення», коли йде мова про абразивні матеріали на основі, означає додаткове покриття, яке наноситься на лак абразивного матеріалу в окремій операції в процесі виробництва. При пізнішому застосуванні абразивного матеріалу мультисполучення забезпечує більш прохолодне шліфування.

Покриття зв‘язка мульти особливо використовуються в високоякісних абразивних матеріалах для високоякісної та високолегованої сталі.

Завдяки мультисполученню на кінчиках зерна абразивного матеріалу значно менше тертя, а температура тим самим нижча, так що матеріал, що обробляється, значно менше прилипає до кінчика зерна з «оплавлюванням» зерна. Таким чином, в порівнянні з традиційними абразивними матеріалами, зв‘язка мульти забезпечує більш ефективне зняття матеріалу та збільшує строк служби. З зв‘язкаoю мульти можна також уникнути або принаймі значною мірою зменшити характерне зумовлене високою температурою забарвлення (помутніння) заготовки при шліфуванні високоякісної сталі.

Для обробки високоякісної сталі асортимент продуктів Klingspor пропонує широкий вибір абразивних матеріалів на основі з покращеним зв‘язкаoю мульти в залежності від мети застосування.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми