З'єднання стрічки

Щоб виготовити з рулону шліфувального паперу або тканини нескінченну шліфувальну стрічку, необхідно спочатку надійно і на тривалий час з'єднати обидва кінці обрізаної на певну довжину смуги рулону. Так зване  з'єднання стрічки як правило виконується під кутом 45° - 80° до напрямку руху стрічки, щоб уникнути різкого переходу в місці з'єднання.

В залежності від основи абразивного матеріалу (папір, тканина, пластмаса) та використання (машина, контактний елемент, заготовка) використовуються різні форми  з'єднання стрічки

Головним чином розрізняють дві різні форми  з'єднання стрічки

a) сполучення з накладанням, при якому обидва кінці обрізаються навскіс з різних сторін і після цього накладаються один на одного і спресовуються, та

b) стикове сполучення в якому обидва кінці прикладаються впритиск один до одного і з'єднуються тонкою (як правило додатково посиленою тканиною) плівкою на лицьовій або зворотній стороні стрічки.

В цих обидвох формах сполучення є знову ж таки різні конфігурації, які дозволяють оптимально адаптувати стрічку до різних завдань в шліфуванні. В шліфувальних стрічках Klingspor використовуються наступні форми  з'єднання стрічки:

сполучення накладанням

F1 стандартне сполучення накладанням

F2 сполучення з накладанням з підшліфованими кінчиками зерна

F5 сполучення з накладанням без смоли та абразивного зерна в зоні накладання

стикове сполучення

F3G зигзагоподібне сполучення з плівкою на зворотній стороні

F4G прямий розріз під кутом до напрямку руху стрічки з плівкою на зворотній стороні

F6G стикове сполучення з плівкою вкладеною на стороні зерна; зерно та смола в зоні з'єднання попередньо видаляються

F7G хвильоподібне сполучення з плівкою на зворотній стороні

 

Безкінечні стрічки з нетканого абразивного матеріалу

F3W Спеціальне з’єднання для стрічок з нетканого абразивного матеріа- лу. Стикове з’єднання, підклеєне плівкою, з додатковим торцевим склеюванням.

F4W Косий зріз. Стикове з’єднання, з армуючою стрічкою та торцевим склеюванням. Спеціальне з’єднання стрічок з нетканого абразивного матеріалу для електронапильника, тип продукту NBF 800

В зоні шліфувальних зерен форма  з'єднання стрічки відіграє велику роль. Стрічки стандартних розмірів та стрічки, які можна замовити безпосередньо зі складу, завжди підбираються компанією Klingspor на основі власного досвіду так, щоб форма  з'єднання стрічки оптимально підходила до певного типу стрічки. В разі необхідності за бажанням клієнта стрічки Klingspor можуть виготовлятися та поставлятися з іншими оптимальними для певного застосування сполученням стрічки.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми