Зберігання абразивних матеріалів

«Зберігання абразивних матеріалів» - взагалі означає правильне зберігання абразивних матеріалів на основі з дотриманням відповідних умов по температурі та вологості. Оптимальний „клімат зберігання“ забезпечує те, що абразивний матеріал на основі не має жодних пошкоджень та пониження ефективності до мінімального строку зберігання.

За правильні умови зберігання відповідає користувач та продавець!

Загальна інформація:

Ідеальною температурою зберігання є прибл. 18 – 22°С при відносній вологості повітря 45 – 65 %. Необхідно обов'язково уникати впливу тепла, безпосереднього впливу вологи та/або сонячного проміння. Абразивні матеріали необхідно зберігати до їх використання в оригінальній упаковці. Стрічки перед використанням необхідно підвішувати.

Якщо вологість повітря надто висока, основа поглинає її і розширюється. Наслідок: фібровий круг прогинається в сторону зерна. Це веде до дефектів в шліфуванні, так як під час шліфування краї фібрових кругів торкаються поверхні заготовки.

І навпаки, якщо вологість повітря надто низька, основа віддає вологу. Шліфувальний диск стягується і прогинається в сторону основи. Результат: Абразивний матеріал висихає і стає ламким.

Широкі полоси:

a) Зберігати в оригінальній упаковці
b) За два дні перед використанням підвісити на трубі або кронштейні і навантажити нижню петлю стрічки вагою
c) В разі довгого невикористання машини зняти натяг стрічки і зберігати стрічки на кронштейні до наступного використання

Відрізні та зачисні круги:

Стійкість відрізних та зачисних кругів до зношування в першу чергу визначається вмістом вологи. Круги, які після виробництва піддавались тривалому впливу вологи, втрачають свою початкову стійкість. При правильному зберіганні стійкість залишається майже незмінною впродовж років. Круги стають небезпечними, якщо вони піддавались прямому впливу води або водяної пари. Вік продуктів відіграє при цьому другорядне значення.
Правильне зберігання важливе для збереження, гарантії та функціональної здатності наших абразивних матеріалів.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми