Нові вироби в роздрібній упаковці

Компанія Klingspor вже 130 років пропонує високоякісні та надійні шліфувальні матеріали для професіоналів. З літа 2022 року професіонали з меншими вимогами та майстри-аматори можуть придбати більше виробів з асортименту компанії Klingspor у невеликих роздрібних упаковках.

Компанія Klingspor реагує на побажання своїх клієнтів щодо невеликих роздрібному одиниць у своєюму асортименті. Користувачі неодноразово просили надати їм можливість купувати продукцію Klingspor у менших кількостях. Тепер у роздрібному асортименті компанії Klingspor є багато продуктів із різною зернистістю та розмірами.

Загалом новий роздрібний асортимент налічує майже 300 продуктів, як для ручного шліфування, так і для шліфування за допомогою електроінструменту. До уваги взято найпоширеніші типи інструменту, розміри та форми. Окрім індивідуально упакованих самозачіпних кругів, стрічок, листів, шліфувальних губок, невеликих шліфувальних пелюстків або відрізних кругів, значну частину нового асортименту складають набори, що включають один тип виробу з різною зернистістю.

Це все в разом!

Будь то гіпсокартон, столярні вироби або металоконструкції: роздрібний асортимент компанії Klingspor також пропонує невеликим ремісничим підприємствам і приватним користувачам можливість використовувати професійні шліфувальні інструменти. Вироби доступні в спеціалізованих магазинах, а також у широкому асортименті будівельних магазинів та інтернет-магазинів.

Сфери застосування виробів з роздрібного асортименту

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми