Термін служби

Строком служби шліфувальних інструментів є період часу, в який ними можна працювати, поки в зв'язку з ознаками зношування не стане необхідною їх заміна. Характерними показниками строку служби шліфувальних інструментів є, наприклад, кількість пророблених інструментом ріжучих операцій (відрізні круги) або кількості оброблених інструментом заготовок (пелюсткові тарілчасті круги та шліфувальні стрічки).
При виробництві шліфувального інструмента на термін служби може впливати вид, кількість та якість самого абразивного зерна, а також структура та склад сполучення (вид, твердість, наповнювачі).

Щоб допомогти користувачу при виборі найбільш придатного інструмента для певного виду застосування шліфувальні та ріжучі інструменти, що обертаються, від Klingspor крім поділу на три класи потужності додатково класифікуються за агресивністю та строком служби. Якщо для користувача особливо важливий довгий термін служби (тобто довгий період використання інструмента, так само як і якомога найбільша кількість ріжучих операцій та заготовок, що обробляються), а значить і короткий час та кошти на встановлення, в асортименті Klingspor можна вибрати відповідно описаний інструмент.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми