Шліфування деревоволокнистих плит

Підвищення вимог до якості та збільшення об’ємів виробництва при зростанні економічного навантаження є визначальними факторами у сфері виробництва плит.

Різноманітні можливості застосування

Підвищення вимог до якості та збільшення об’ємів виробництва при зростанні економічного навантаження є визначальними факторами у сфері виробництва плит. Наші комплексні рішення придатні для калібрувального, проміжного та тонкого шліфування таких матеріалів:

  • деревостружкові плити/орієнтовано-стружкові плити;
  • деревоволокнисті плити (HDF/MDF)
  • багатошарові матеріали
  • композитні матеріали
  • вініл

 

Абразивні матеріали підходять до машин усіх провідних виробників, таких як IMEAS, Steinemann, Heesemann і багато інших.


Якість стрічки забезпечує якість продукції

Щоб уникнути розривання стрічки, слідів дроблення, тінеподібних плям і повздовжніх смужок, потрібні високоякісні шліфувальні стрічки та оптимально налаштована установка. Для виробництва наших високопродуктивних абразивних матеріалів ми використовуємо найкращі матеріали, такі як високоякісний карбід кремнію. Стрічки розроблені для надійного використання впродовж тривалого часу та стабільно забезпечують відмінну якість поверхні.

За допомогою наших інноваційних продуктів та продуманих комплексних рішень ми допомагаємо підприємствам дотримуватися всіх вимог щодо якості, ефективності и економічності.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми