Самозачіпний шліфувальний круг

Самозачіпний шліфувальний круг — це шліфувальний круг із велюровим покриттям на зворотному боці основи. Компанія Klingspor пропонує самозачіпні шліфувальні круги із широким вибором розмірів та схем отворів, що підходять для всіх стандартних машин та за бажанням постачає відповідні опорні диски.

Для будь-якого випадку застосування

Самозачіпний шліфувальний круг — це шліфувальний круг із велюровим покриттям на зворотному боці основи. Як основу компанія Klingspor використовує папір, плівку, нейлонову сітку (абразивна сітка) або бавовняну тканину. На передній бік основи нанесене абразивне зерно. Можливо все — залежно від сфери застосування обираються шліфувальні диски з придатним видом зерна.

Перевагою продукту з велюровим покриттям є проста та швидка заміна шліфувального круга, наприклад, при зміні заготовки або оброблювального матеріалу.


Індивідуальне використання, відповідно до потреб клієнта

Оскільки можливості використання практично необмежені, компанія Klingspor пропонує широкий асортимент самозачіпних шліфувальних кругів, що дає змогу обрати правильний продукт для будь-якої мети застосування.

Шліфування дерева, фарби, лаку, шпаклівки або металу без жодних проблем. Також можливе просте використання самозачіпних шліфувальних кругів для шліфування таких матеріалів, як гелькоут (будівництво човнів і яхт), композитних матеріалів (вітроенергетика), гіпсокартонних стін і паркету.

Для цього шліфувальні круги залежно від потреб оснащені, наприклад, напіввідкритим або щільним напиленням, покриттям стеаратом або напрочуд міцною та гнучкою основою з плівки.


Універсальний продукт для шліфування за допомогою ручної машини

Компанія Klingspor пропонує самозачіпні шліфувальні круги із широким вибором розмірів та схем Excenterschleifer mit Klettscheibe отворів, що підходять для всіх стандартних машин та за бажанням постачає відповідні опорні диски. Опорні диски з різноманітним розташуванням отворів для ексцентрикових шліфувальних машин придатні для майже всіх схем отворів. Також пропонуються опорні диски для кутової шліфувальної машини.

Окрім кругів круглої форми також пропонуються спеціальні шліфувальні листи трикутної форми та форми праски. Також поставляються самозачіпні шліфувальні матеріали у вигляді стрічок.

Klettprodukte

Окрім широкого асортименту готової продукції від компанії Klingspor клієнти також мають можливість за бажання замовити шліфувальні матеріали спеціальної форми за умови дотримання мінімальних об’ємів замовлення.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми