Покривна зв'язка

Покривним сполученням називають другий шар клеючого засобу при виробництві абразивних матеріалів на основі. Воно наноситься на уже зафіксоване в основному сполученні абразивне зерно. Головне завдання покривного сполучення (також лак) полягає в міцній фіксації зерна в сполученні.

В першу чергу воно повинно збільшити силу опору боковим силам, які безперервно діють на зерно під час шліфування. Крім того, воно придає продукту характерний колір.
Вид та кількість покривного сполучення мають вирішальний вплив на ефективність шліфування абразивного матеріалу. В абразивних зернах Klingspor в якості покривного сполучення завжди використовується синтетична смола, яка на відміну від клеєних з'єднань або інших природних клеючих засобів має значно більшу твердість та силу зчеплення і таким чином забезпечує краще закріплення зерна, а значить і ефективність шліфування. Товщина покривного сполучення встановлена для кожного типу в рецептурі і оптимально визначена для відповідного виду використання. Нанесення покривного сполучення на підприємстві Klingspor під час виробництва абразивних матеріалів на основі постійно контролюється лазерним вимірюванням і додатково супроводжується в процесі зважуванням певних зразків для точного контролю дотримання рецептури.

В зв'язку з високою швидкістю та високим навантаженням покривна зв'язкамає для усіх абразивних матеріалів на основі важливе значення, особливо для шліфувальних стрічок. Додаванням певних складників до покривного сполучення властивості шліфувальних стрічок можна покращити додатково і оптимізувати їх для відповідних видів використання, наприклад, додаванням активних речовин для обробки високоякісної сталі LS 312 JF, CS 411 Y і т.д.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми