Основа

Абразивні матеріали пропонуються в варіантах на паперовій, тканинній, фібровій та плівковій основі.

Паперові основи дешеві і переважно використовуються там, де немає необхідності в високій твердості (шліфування поверхонь). За масою на одиницю площі вони поділяються на папір A (дуже легкий) до G (дуже важкий).

Ткані основи значно стійкіші ніж паперові основи, а тому використовуються там, де потребується висока міцність до розірвання, наприклад, при чорновому шліфуванні або профільному шліфуванні шліфувальними стрічками. Тут також асортимент включає від легкої, високогнучкої бавовняної основи, включаючи мішане бавовняно-поліефірне волокно, і до важкої, стійкої до розірвання тканини з поліефірного волокна, наприклад, для чорнового шліфування.

Фібра (вулканізована фібра) є композитним матеріалом з волокон бавовни та целюлози, що має дуже гомогенну та стабільну основу, яка застосовується виключно в фібрових кругах.
Плівкові основи складаються з тонкої поліефірної плівки, яка є дуже гладкою та стійкою до розірвання. Вони в першу чергу використовуються для дисків та стрічок для тонкого шліфування поверхонь, особливо лакових.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми