oSa (Organisation for the Safety of Abrasives)

Шліфування та абразивне відрізання потребує в багатьох сферах використання дуже високої периферійної швидкості інструмента, що обертається.
Тому ці продукти повинні бути особливо надійними, щоб протистояти механічним та термічним навантаженням.

Нажаль для абразивних інструментів немає всесвітньо діючих вимог техніки безпеки. Тому в 2000 році відповідальні виробники абразивних інструментів
з декількох європейських країн створили Організацію з безпеки абразивних матеріалів – oSa, чим однозначно відмежовуються від низькоякісних продуктів.

Знак oSa дозволяє розпізнати користувачів цих якісних продуктів. Завдяки йому зменшується ризик відповідальності для виробників та дилерів, створюються переваги на ринку та перед конкуренцією, та покращується імідж.
В рамках власної системи управління якістю виробники перевіряють дотримання строгих вимог і забезпечують виробництво та збут виключно надійних та високоякісних продуктів.

Організація з безпеки абразивних матеріалів виконує це самозобов'язання видачею всесвітньо захищеного знаку oSa підприємствам-членам. Знак oSa не є гарантією Організації з безпеки абразивних матеріалів чи її органів за безпеку абразивних інструментів, позначених знаком.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми