Обробка зварного шва

Для обробки зварних швів за допомогою кутової шліфувальної машини можна вибрати фіброві, зачисні або пелюсткові тарілчасті круги. Водночас кожний інструмент має різні властивості. Який продукт найбільше підходить для обробки зварного шва, вирішує користувач.

Процес обробки зварного шва

Обробка зварного в основному складається з п’яти робочих операцій:

  • Різання/розкрій
  • Підготовка зварного шва
  • Чорнове шліфування
  • Тонке шліфування та полірування
  • Очищення зварного шва, видалення набіглості

 

Завжди правильний шліфувальний інструмент

Завдяки своєму широкому асортименту продукції компанія Klingspor завжди запропонує правильний інструмент для будь-яких типів машин, що представлені на ринку, та для будь-яких поширених випадків застосування. Продукти для кутових, пневматичних шліфувальних машин, прямошліфувальних машин, полірувальних машин, ручних стрічкових пильників, машин для шліфування кутових зварних швів або шліфувальних машин із гнучким валом використовуються в усіх відповідних областях, таких як слюсарні майстерні, будівництво з використанням металоконструкцій, верфі, виробництво сходів, баків з нержавіючої сталі, автомобілів, кранів та будівництво споруд павільйонного типу.

Порівняти та вирішити

Для обробки зварних швів за допомогою кутової шліфувальної машини можна вибрати фіброві, зачисні або пелюсткові тарілчасті круги. Водночас кожний інструмент має різні властивості. Який продукт найбільше підходить для обробки зварного шва, вирішує користувач. У таблиці нижче наводиться порівняння фібрового, зачисного та пелюсткового тарілчастого кругів з урахуванням найважливіших критеріїв вибору.

 


завантажити
Рішення для будівництва від Klingspor (PDF)

Рішення для будівництва від Klingspor - PDF - попередній перегляд

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми