Мікрокристалічний

Термін „мікрокристалічний“ означає спеціальну структуру зерен абразивного матеріалу. При цьому в процесі виробництва кожне керамічне абразивне зерно склеюється з багатьох маленьких часток оксиду алюмінію. Так як тонкі границі між окремими частками оксиду алюмінію залишаються в керамічному зерні, зерно отримує так звану мікрокристалічну структуру.

Для абразивного матеріалу з мікрокристалічною структурою зерна в процесі експлуатації характерний ефект самозагострення: як тільки найвищий кінчик зерна затуплюється в процесі шліфування, він виламується з зерна під дією зростаючого тиску. Так як він виривається вздовж мікрокристалічної структури, з'являється новий гострий кінчик зерна, яким можна шліфувати далі без зменшення агресивності.

Передумовою оптимального шліфування абразивним матеріалом з керамічним зерном є шліфування з достатнім натиском.
Головною сферою використання шліфувальних стрічок з мікрокристалічним, керамічним зерном є легована, високоякісна і так звана суперлегована сталь, що погано піддається обробці обробці різанням.

Klingspor включила в свій асортимент продуктів різноманітні абразивні матеріали з керамічним зерном, які відрізняються гнучкістю та міцністю до розірвання основи в залежності від застосування. Для видів застосування, що вимагають холодного шліфування, асортимент Klingspor також включає мікрокристалічні абразивні матеріали з мультисполученням.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми