Фібровий круг

Шліфувальні круги з вулканізованою фіброю (розм.: фіброві круги) це круглі шліфувальні круги з матеріалом основи з вулканізованої фібри, покриті з однієї сторони синтетичною смолою та абразивним зерном. Фіброві круги використовуються на кутових шліфувальних машинах з відповідними опорними дисками, переважно для обробки поверхонь.
Вимоги техніки безпеки для фібрових кругів та їх опорних дисків встановлені нормою EN 13743. Максимальна периферійна швидкість (максимальна робоча швидкість) для фібрових кругів складає 80 м/с.

В зв'язку з дуже широким спектром зернистості та різноманітними виконаннями опорного диска спектр використання фібрових кругів сягає від грубих обдирних робіт до тонкого шліфування поверхонь. Перевагами фібрових кругів по відношенню до пелюсткових тарілчастих кругів та зачисних кругів є еластичність основи, а тому добра можливість адаптування, високоякісна, рівномірній шліфована поверхня (в порівнянні з зачисними кругами) і в першу чергу низька ціна.

Слабкістю в порівнянні з пелюстковими тарілчастими кругами є короткий строк служби, а також порівняно висока чутливість до вологи та температури.

Стосовно останніх пунктів для фібрових дисків рекомендується наступне:

При перегрівання, наприклад, в результаті високого тиску або шліфування на місці можливе прогорання та утворення бульбашок в основу, що веде до виривання зерна. Klingspor пропонує широкий асортимент фібрових кругів з усіма розповсюдженими діаметрами (Ø50 – 230 мм) зі складу, за вибором з простим круглим або зіркоподібним отвором. Асортимент сягає від універсальних корундових кругів для гнучкого використання (CS 561), цирконієвих кругів з або без мультисполучення (CS 565/CS 570) для шліфування сталі або високоякісної сталі до преміальних кругів з керамічним зерном з або без мультисполучення (FS 964 ACT/FS 966 ACT) для обробки високоякісної або високолегованої сталі. Спеціальні опорні диски в твердому, рифленому виконанні для важких шліфувальних робіт (ST 358 A), а також гладкі, гнучкі диски для більш рівних поверхонь (ST 358) завершують асортимент. Фіброві круги розрізаються в Klingspor сучасною лазерною технікою, тому спеціальні форми, такі як форма розетки, чотирикутна форма або спеціальні форми для спеціальних видів застосування можуть бути відносно легко реалізованими.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми