Агресивність

Агресивність шліфувального інструмента визначає якість різання матеріалу, що обробляються. Показниками агресивності шліфувального інструмента є зняття матеріалу за певний час або необхідний час на одну операцію.

Агресивність може регулюватися під час виробництва шліфувального інструмента якістю та властивостями самого шліфувального зерна, а також його сполученням з основою. В алмазних відрізних кругах агресивність кругів додатково регулюється сегментацією ріжучого краю.

Агресивні шліфувальні інструменти дозволяють скоротити тривалість обробки. Але це, як правило, пов’язано зі скороченням строку служби інструментів.

Щоб додатково допомогти користувачу в виборі найбільш підходящого для нього шліфувального інструмента, шліфувальні та ріжучі інструменти, що обертаються, крім поділу на три класи потужності Klingspor (Extra, Supra, Special), додатково класифікуються за агресивністю та строком служби. Якщо для користувача особливо важлива висока агресивність (тобто короткий час різання або шліфування) і таким чином швидке просування в роботі і короткий час обробки, він може відповідно вибирати вказані інструменти.

Підхожі вироби

Назад до Шліфування


Усі довідкові теми