Традиційно Революційний

Кві 07, 2020

У 1950 році компанія Klingspor розробила перший високообертовий відрізний круг під маркою Kronenflex®. Kronenflex® EDGE продовжує писати свою історію і в березні 2020 року встановить нові стандарти на ринку.

Високообертові відрізні круги? До 1950 року про таке ніхто не чув. Для роботи використовувалися традиційні зачисні і відрізні круги, які зазвичай мали товщину від 6 до 13 міліметрів. «На нових високообертових інструментах, що тоді з’являлися, використовувати такі круги не можна було» — розповідає Кіран Себастіан, працівник відділу комерційного розвитку компанії Klingspor. Не дивно, що в 1950 році Карл Клінгспор, не довго думаючи, зустрівся із виробниками інструментів, щоб розробити перший високообертовий круг під маркою Kronenflex®. Революційна на той час розробка не лише покращила безпеку на робочому місці, але і збільшила швидкість різання і зменшила зношування. Досягнення, яким сьогодні завдячує багато нових розробок. «Роками ми постійно удосконалювали й покращували асортимент Kronenflex®» — продовжує Себастіан. Тому він переконаний: «Із новим кругом Kronenflex® EDGE в березні 2020 року ми запропонували нашим клієнтам найкращі відрізні круги Kronenflex®, які ми коли-небудь мали».

kt_edge_cover_qf.jpg

Справжній універсал

Що саме робить новий круг настільки добрим? «З одного боку — це абразивне зерно» — пояснює Себастіан. Тому що монокристалічне зерно, яке використовується для виготовлення круга Kronenflex® EDGE, здатне самозаточуватися. Це можливо завдяки тому, що під час використання відрізного круга зерно ламається. Відламування маленьких частинок і тріщини утворюють нові гострі краї, завдяки чому круг залишається гострим і зберігає свою ріжучу здатність упродовж усього терміну використання. Інша особливість — товщина круга. Товщина круга Kronenflex® EDGE лише 1,2 мм, та, незважаючи на це, він поєднує в собі всі переваги поширених кругів товщиною 1,0 і 1,6 мм. «Байдуже, чи вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, листовий метал, профільований або суцільний матеріал, — наші тести показали, що круг Kronenflex® EDGE придатний майже для всіх металів різної товщини» — запевняє Себастіан. «Водночас він ріже значно швидше ніж інші круги товщиною 1,6 мм і зношується значно менше ніж поширені круги товщиною 1,0 мм». Але під час розробки круга Kronenflex® EDGE важливими були не тільки продуктивність і термін служби. «Запитайте в користувачів, що важливо для них у новому крузі, і завжди отримаєте одну й ту ж відповідь» — усміхається Себастіан. «Висока ріжуча здатність, мале зношування і, звичайно, максимально приємна й безпечна робота». Як співзасновник Організації з безпеки абразивних матеріалів (oSa) компанія Klingspor намагається не лише дотримуватися вимог законодавства щодо безпеки праці, але й за можливості перевиконувати їх. Це добре видно під час використання круга Kronenflex® EDGE. Нагрівання й вібрація дуже малі. 

Edge.png«Користувачі отримують не лише чистий розріз, але й задоволення від приємної роботи» — розповідає Себастіан. Результат: це дає змогу уникнути професійних захворювань, які спричиняє вібрація, як-от порушення місцевого кровообігу.

«А якщо скористатися простою порадою, то працювати буде ще приємніше» — переконує Себастіан. А порада така: не тиснути надто сильно на інструмент і відрізний круг. «Якщо довіритися силі інструмента і відрізного круга, потрібно докладати менше зусиль, й одночасно це дасть змогу досягти максимальної ріжучої здатності й максимального терміну служби круга Kronenflex® EDGE».