Європейський виробник преміальних алмазних відрізних кругів

Вер 14, 2016

Klingspor інвестує в найсучасніше обладнання для свого заводу в Україні.

Klingspor, німецький виробник абразивних матеріалів виходить на ринок алмазних відрізних кругів, інвестуючи в найсучасніше обладнання для свого заводу в Україні. Після простого переобладнання цей завод буде супроводжувати виробника в його запланованому рості на світовому ринку.

Після запуску виробництва абразивних матеріалів в кінці 19-го століття, на сьогоднішній день Klingspor є виробником світового рівня в даній галузі і власником дванадцяти заводів з товарооборотом понад 260 мільйонів євро та 2700 співробітниками. Признаний за свій асортимент абразивних продуктів, до недавнього часу концерн практично не був представлений в області алмазних виробів, де він пропонував тільки незначну лінійку продуктів, яку отримував від своїх партнерів.

З 1-го травня 2015 року ситуація значно змінилася з введенням першої лінійки алмазних виробів, розроблених та виготовлених німецькою фірмою; щоб отримати цю можливість Klingspor інвестував у високопродуктивне обладнання на своєму заводі в м. Великі Мости, 50 км на північ від Львова, недалеко від польського кордону.

Акцент на власне виробництво

Переслідуючи сильну стратегію виробництва, концерн Klingspor зосереджується на виробництві як основному елементі своєї «ДНК» і пропонує лінійку продуктів, що складається майже виключно з власно виготовлених виробів. Алмазні відрізні круги, лінійка продуктів, що складає лише 3% його товарообміну, займали особливу позицію і було поставлене питання про інвестування у власні засоби виробництва фірми. Три роки тому було прийнято рішення про розширення ринку алмазних відрізних кругів і з цього моменту фірма прагнула вийти на світовий ринок, на якому вона повинна стати одним з найважливіших учасників.

На сьогоднішній день зроблено перші три кроки, а наступні кроки, які повинні супроводжувати ріст підприємства, уже внесені в програму.

Німецькі розробки, українське виробництво

В першій стадії будівництва заводу в 2010 в Великих Мостах передбачалось виготовляти пелюсткові круги, абразивні вироби, що застосовуються вручну та однозначно виправдовують себе в Україні з економічної точки зору. Так як завод мав достатню потужність та кваліфікований персонал, він був вибраний в 2012 році для виробництва алмазних виробів концерну, де у рамках структурної одиниці планувалося виключно виробництво.

Тому в 2012 році концерн Klingspor вирішив розширити завод у Великих Мостах, який був побудований для виробництва пелюсткових кругів, та збудував другий об'єкт для виробництва алмазних виробів на ділянці площею 100 000 м². В наступному році були поставлені перші установки, поставка інших установок відбулася в 2014 році; установки, які також передбачалися для виготовлення перших алмазних відрізних кругів. Першого травня 2015 року нова лінія Klingspor для сегментних алмазних відрізних кругів була розпочата серією 300 Extra для простих видів застосування, 600 Supra з добрим співвідношенням ціни та ефективності та 900 Special для високопродуктивних та інтенсивних видів використання.

Як відзначив старший управляючий Вольф-Дітріх Пфлаумбаум, відповідальний за проект виробництва алмазних продуктів Klingspor, «цей довготривалий підхід зробить Klingspor одним з найвідоміших в світі в області виробництва алмазних відрізних кругів».  Запуск заводу був запланований в цьому напрямку з послідовними стадіями інвестування, купівлі установок та навчання персоналу.

Насправді служба дослідження та розвитку Klingspor з власною лінією виробництва алмазних виробів знаходиться в Німеччині в Хайгері, де також працюють українські співробітники, які полегшують спілкування з заводом в Великих Мостах. Всі дослідження проводяться в Німеччині і, як тільки продукти будуть сертифікованими, почнеться широкомасштабне виробництво на Україні, де в процесі виробництва та в кінці виробничого процесу будуть проводитися додаткові перевірки. Крім того, згідно з цією концепцією всі компоненти проходять перевірку в Німеччині, перш ніж вони будуть використовуватися в виробництві на Україні.

Конкурентоздатний Європейський завод

В питаннях організації завод в Великих Мостах переслідує принципи, якими керуються заводи з виробництва алмазних кругів, та оптимізує крім того кожну стадію відповідно з місцевими умовами; завдяки українським цінам на робочу силу часткова автоматизація може мати переваги над повною автоматизацією. Крім того, в процесі використовуються найсучасніші установки для виробництва високопродуктивних відрізних кругів за конкурентоздатними цінами, з постійним контролем загальної безпеки готового продукту (тому всі сегменти зварені лазером), процес виробництва відбувається в робочому середовищі, в якому можуть працювати люди – без викидів, кондиціювання повітря з щогодинною зміною повітря і т.д.
Алмазні відрізні круги поставляються в Німеччину два рази в тиждень (де в першій половині 2016 року буде відкрита нова логістична платформа), невелика частина відправляється в Польщу і остання частина зарезервована для внутрішнього українського ринку.

Трьохрівнева лінійка продуктів

Лінійка продукції від Klingspor розширюється від діаметру 100 мм до діаметру 500 мм з трьома рівнями якості: 300 Extra, 600 Supra, та 900 Special (в зростаючому порядку). Лінійка продукції класифікується за серіями, які позначаються кольоровим кодуванням: Асфальт (чорний), черепиця (зелений), вогнестійка цегла (синій), бетон (червоний), і універсальні (білий).

Розроблені в лабораторії наукових досліджень та розробок Klingspor різні поєднання зв'язуючих матеріалів і алмазів (з або без титанового покриття) та форм є характерними для бренда і дозволяють високу продуктивність. «Тут немає моделювання, зате є практичний досвід, який дістався підприємству, коли ми поставили завдання виробництва алмазних виробів та проведення експериментів», згадує Вольф-Дітріх Пфлаумбаум і додає, приводячи в приклад універсальний відрізний круг DT 600 U

«Ми хочемо бути кращими за інші бренди, так як з цим відрізним кругом, завдяки його характеристикам, строку служби та швидкості різання він є оптимальним поєднанням того, чого клієнт може очікувати». Це прагнення до якості безпосередньо зв'язане з рішенням бренду утвердити себе на міжнародному ринку преміальних алмазних відрізних кругів. Тому підхід Klingspor, сертифікація організацією з безпеки абразивних виробів (oSa) повинні забезпечити тільки високоякісні зварені лазером алмазні відрізні круги за конкурентоздатними цінами. «Ми продаємо за цінами, що є трохи нижчими за ціни найбільших виробників, з перевіреною найвищою якістю». Крім того, ця лінійка продуктів європейського виробництва відрізняється від багаточисельних азіатських продуктів, що можна купити на нашому континенті, зокрема, перевагою доступності продукту, яка є набагато більш ефективною.

Підтримка збуту

Одночасно Klingspor пропонує всю необхідну фінансову підтримку, з технічною консультацією, програмою навчальних курсів, екскурсіями з супроводом, заходи з прийняттям участі та дні відкритих дверей, телемаркетинг, персоналізовану рекламу з поєднанням абразивних матеріалів та алмазів або рекламу спеціально присвячену алмазам.

Klingspor також має ефективну систему збуту, в яку з цього моменту будуть інтегровані усі алмазні продукти. Таким чином, бренд розробляє стенди-презентації самообслуговування (1 - 8 метрів) з інформацією про дистриб'ютора та розміщеними вертикально алмазними продуктами, що представляють 20/80 лінійки продуктів, які дають можливість відразу почати продаж бренду та займає мінімальну площу в магазині.

Для першої лінійки продуктів, розробленої та виготовленої Klingspor, німецька фірма інвестувала в високопродуктивне обладнання для свого заводу в Великих Мостах на Україні, що знаходиться 50 км на північ від Львова, поблизу польського кордону.

dt 600u msf 
Універсальний відрізний круг DT 600 U (Supra line) з прямими сегментами є надзвичайно вдалим недорогим поєднанням агресивності та довготривалості. Його діаметр від 100 мм до 230 мм.

dt 900b mts 
З покритим титаном алмазним зерном відрізний круг DT 900 B (Special line) особливо підходить для важкого різання бетону, старого бетону або армованого бетону. Його діаметр від 115 мм до 230 мм.

dt 600g 
Відрізний круг для граніту DT 600 (Supra line) з прямими сегментами рекомендується для різання твердого каменю, наприклад, граніту, та компаундів, наприклад, тераццо. Його діаметр від 115 мм до 230 мм.

325210 DT900UD 230x22,23 07 
Універсальний відрізний круг DT 900 UD (Special line) з турбо-сегментами та покритим титаном алмазним зерном характеризується надзвичайно високою продуктивністю з багатьма матеріалами, починаючи від армованого бетону і закінчуючи піщано-вапняною цеглою. В ньому використовується диск Detenso, що знижує шум.

DIM 4232 
Площа заводу в Великих Мостах складає 5760 м², з яких цех площею 1440 м² передбачений для виробництва алмазних виробів. На заводі працює 150 робітників; третя частина займається виробництвом алмазних відрізних кругів - на даний момент два колективи, третій колектив запланований на майбутнє. Як підкреслив старший управляючий Klingspor Вольф-Дітріх Пфлаумбаум, «люди дуже лояльні і зацікавлені в нашому проекті. У них є ідеї і це дуже добре для нашого підприємства».

DIM 7445 
Сировина (алмаз) зберігається в приміщенні, доступ до якого біометрично захищений (відбитками пальців). Виробництво відбувається, починаючи від змішування алмазу з в'яжучим засобом, щоб перетворити його в гранули, розміри, вага та звичайно форма яких точно відомі. В наступній стадії ці знання дозволяють точно підготувати сегменти та ефективно вичислити холодне пресування, яке використовується, щоб отримати продукт однорідної форми – з добрих гранул можна отримати бездоганний сегмент. Змішування та гранулювання виконуються в контрольованій атмосфері, включаючи строгий контроль вологості; вологість повинна залишатися нижче 50%. Klingspor має дві установки для гранул вагою до 20 кг.

DIM 5408 
Сегменти формуються холодним пресуванням в установках, що виготовляють шість сегментів за один раз; за 8 годин виготовляється 20 000 сегментів, на звичайних установках, для порівняння, виготовляється 6 500 сегментів. Ця установка дозволяє сформувати сегмент та його зубець з великою точністю. Після цього ці елементи приварюються до стального осердя або зварюються ще раз, щоб вкласти в один сегмент три твердості різних в'яжучих засобів, щоб забезпечити бездоганну роботу певних спеціальних продуктів.

DIM 7269 
Три сегменти приварюються лазером до стального осердя, яке було попередньо обезжирене. Після зварювання на цих установках, які є найбільш передовими в світі, з допуском одна сота міліметра, з контролем цілосності шва, всі сегменти перевіряються випробуванням руйнуючим методом першого диска серії з 200% специфікації DIN, а наступні диски перевіряються на відповідність специфікації DIN.

DIM 6921 
Сегменти зачищаються на рівні зубця, щоб забезпечити точну форму його радіуса, а також точну висоту виробу.

DIM 7361 edited 
Процес виробництва алмазного відрізного круга майже закінчений. Великі круги діаметром більшим ніж 300 мм відбалансовані. При малих діаметрах сегменти загострюються автоматично, а при великих діаметрах сегменти загострюються напівавтоматично. Круг полірується і покривається лаком для кращого вигляду. В кінці вся інформація, що стосується круга, наприклад номер партії, гравірується та наноситься посередині круга за допомогою тампонного друку з 5 кольорів, який заміняє традиційну паперову наклейку. Після цих завершальних операцій виконується вибіркова перевірка. Вибіркова перевірка виконується для контролю якості круга, в ній перевіряється «наявність якоїсь проблеми з формою або безпекою, яка ще не була виявлена»

DIM 8179 
Klingspor має випробувальне обладнання, яке перевіряє внутрішню та зовнішню сторону алмазних відрізних кругів, щоб визначити характеристики власних кругів та кругів конкурентів (швидкість, зношування після х розрізів, відновлення алмаза і т. д.) Цікаво зауважити, що зона випробування у Klingspor має різні поверхні: Армований сталлю бетон діаметром 16 мм, армований сталлю бетон діаметром 12 мм, армований сталлю бетон діаметром 6 мм та асфальт. В зоні випробування термічна ланцюгова пила, установлена на вагоні для різання асфальту, обладнана кругом DT 602 A діаметром 350 мм, а така сама установка, що використовується для різання країв бетону, обладнана кругом DT 600 U діаметром 350 мм.

DIM 8972 
На заводі у Великих Мостах також виготовляються пелюсткові круги, перший продукт заводу з 2010 року. Близько 15000 пелюсткових кругів виробляється щоденно згідно з процесом. В першому кроці покриті абразивні стрічки ріжуться на частини і укладаються в кругові профілі. Після цього на середину подається смола, куди додатково вставляється стержень. На заводі також ламінується велюрна підкладка на рулонах «jumbo» (великий рулон покритого абразивного продукту).