Як обробити фарбовану поверхню?

Сер 09, 2018

PS 73 W це перевірений абразивний продукт для обробки лакованих поверхонь. Секрет полягає в покритті матеріалу, яке перешкоджає забиванню простору між зернами.

Кому вдома перед фарбуванням вже доводилося шліфувати старе вікно, напевно знає сам: ціпкі залишки фарби забиваються в абразивному папері і роблять його дуже швидко непридатним. Там, де ще тільки-що були абразивні зерна, зараз все забите і гладке. Або ще гірше: після фарбування залишається неестетичний візерунок від шліфування. Тому професіонали, які працюють в лакофарбній, меблевій промисловості, сфері пластмасового формування і, навіть, авторемонтному секторі використовують спеціальні продукти, такі як PS 73 W від Klingspor.

«Буква W означає покриття діючою речовиною», – пояснює Вольфганг Кайзер, керівник відділу випробувань та сервісу в Хайгері. «На останньому етапі на продукт наносять шар стеарату кальцію, який зменшує забивання». Різні розміри зерна – від 40 до 1500 – охоплюють широкий спектр застосувань. Шліфувальні круги, з зернами тоншими ніж мука, використовуються в автомобільній промисловості, тому що помилки при лакуванні стаються завжди, навіть у роботів. Результат є бездоганним тільки після необхідного зачищення недоліків. Також вітрова енергія є важливою сферою застосування. Лопасті ротора повинні мати абсолютно плоску поверхню. Найменша з вм'ятин, що отримується, наприклад, через град, викликає повітряну турбулентність, яка значно знижує ефективність. Коли робітники оновлюють лакові покриття на висоті, де панують вітри, довгий час роботи абразивних матеріалів та зменшення часу для заміни, є важливим фактором.

Інноваційний розвиток

 Таким чином, центр новаторства Klingspor працює повним ходом. Протягом двох з половиною років група розробників працює над новим покриттям з захистом від прилипання на основі полімерного покриття. Нововведення незабаром з'явиться на ринку. «Перш ніж ми запускаємо серійне виробництво, ми проводимо попереднє випробування з прототипами – не тільки в лабораторії, а, звичайно, і з користувачами на практиці. Адже, тут як у футболі: вирішальне значення має те, що відбувається на полі. Саме тому ми хочемо переконати наших клієнтів реальним збільшенням продуктивності», – підкреслює пан Кайзер і показує результати випробувань, проведених до цього часу: «Час роботи під навантаженням, порівняно з аналогічними продуктами, залежно від виду використання, подвоїться».

Гарантована якість обробки

PS 73 BWK ідеально підходить для шліфування гелькоутів та лаків

Матеріали

  • Фарба, лак
  • Шпаклівка
  • Дерев'яні покриття
  • Пластик
  • Алюміній

Властивості

  • Дуже хороший розподіл тиску
  • Висока гнучкість та здатність до адаптування
  • Низьке забивання завдяки покриттю стеаратом