Вірний вибір місця розташування: Klingspor розбудовує логістику

Бер 27, 2017

Завершено будівництво нового логістичного центру компанії Klingspor у м. Хайгер.

13 червня 2016 року компанія Klingspor ввела в експлуатацію свій новий логістичний центр за адресою головного офісу у м.Хайгер. Майже два роки тому компанія почала будівництво цього великого проекту. З новими складськими площами підготовлено позицію на ринку для майбутнього росту та нових завдань.

Klingspor надає великого значення високій якості продукції та ефективній консультації. Але сьогодні клієнти очікують все більш коротких термінів постачання при незмінній якості. Цим дистрибуційним центром компанія хоче завчасно задовольнити зростаючі потреби клієнтів та ще більш спростити потік матеріалу. Безперебійні процеси є дуже важливими для того, щоб можна було гарантувати доступність та короткі терміни постачання. Саме тому новий логістичний центр був оптимізований з точки зору забезпечення розумної можливості доступу до продукту та його швидкої підготовки до відправлення.

Оптимізована логістика для клієнта

Компанія свідомо прийняла рішення інвестувати в розширення площ в Хайгері, які будуть безумовно необхідними в майбутньому. Цим створено кращі умови для швидкого та професійного постачання товарів: короткі шляхи доставки через центральне положення в країні та добре сполучення з центрами приймання та обробки пакетів, експедиційними підприємствами, залізницею та Франкфуртським аеропортом. «Цей проект є яскравим вираженням вірності нашому регіону» - підтвердив д-р Штеффен Ной, генеральний директор компанії Klingspor, - «Klingspor є невід’ємною складовою частиною Хайгера. Ми хочемо рости та розвиватися разом з містом.»

Але новий логістичний центр є не тільки вираженням вірності регіону, а й задоволення потреб замовників, оскільки процеси оптимально узгоджені з їх логістичними потребами. Він має достатньо місця для подальшого росту та підвищення обсягів замовлень. Крім того, він забезпечує доступ до продукції у центрі європейських ринків. Оптимізована логістика пересилки та економічне використання пакувальних засобів дозволяють економити кошти на пересилку. Важливою додатковою цінністю модернізованої логістики є швидке складське завантаження та відвантаження товарів.

Якість послуг у поєднанні з найновішими технологіями

Логістичний центр має повністю автоматизований склад з високих стелажів з трьома пристроями для обслуговування стелажів ємністю 13 000 піддонів, а також автоматизований склад дрібних частин з місцем для 40 000 контейнерів зберігання. Система програмного забезпечення координує всі кроки. Вона фіксує надходження товару та дозволяє пристроям для обслуговування стелажів укладати товар на піддони на складі. Система завжди знає що де є, який артикул куди потрібно переправити і де потрібне поповнення.

Ланкою між двома складськими одиницями є проміжна зона комплектування та пакування. Система обробляє поступаючі замовлення і відправляє необхідні товари на спеціальні робочі місця, де вони збираються і упаковуються співробітниками. Оптимізований потік товарів скорочує відстані, спрощує робочі процеси і забезпечує особливо швидку доставку. Робочі місця були концептуально розроблені відповідно до ергономічних принципів, що має особливо важливе значення з огляду на демографічні зміни.

Логістична будівля, включаючи склад з високих стелажів має довжину 80м, ширину 40м і висоту 26м. Через ґрунтові умови склад мав бути побудований на 134 буронабивних палях з діаметром 90см. Вони були опущені в землю на глибину 16м. Після початку будівництва восени 2014 року та святкування закінчення будівництва у травні, минулого року у червні центр логістики був офіційно введений в експлуатацію.

Моделювання у розрізі показує внутрішню побудову нового складу з високих стелажів.

Модель логістичного центру Klingspor

Так виглядає ззовні готовий логістичний центр.

логіст. центр