Відтепер будівельні роботи здійснювати легше

Алмазний відрізний диск DT 350 U придатний для різних видів робіт. Він якісний та знижує витрати.

Старий бетон, тверда гірська порода, черепиця та багато інших матеріалів: ріжучі роботи, які чекають на вас у будівництві, дуже різноманітні. Для того, щоб Ви могли надійно працювати, без потреби постійно міняти інструменти, компанія Klingspor розробила універсальний алмазний диск з дуже добрим співвідношенням ціни та продуктивності: DT 350 U. Диск для універсального використання не тільки для різних матеріалів, але і для різних інструментів: циркулярних станків, електричних нарізувачів швів та бензорізів до  20 кВт.

«В той час, коли більшість конкуруючих алмазних відрізних дисків, які мають приблизно ту саму ціну, виробляються та спікаються в Азії, для нас важливо, щоб продукти розроблялися в Німеччині та виготовлялися в Україні, а також використовувався якісний диск, де сегменти приварюють лазером», каже Антон Бодрін, продакт-менеджер компанії Klingspor.

При лазерному зварюванні забезпечується більш міцне сполучення між сегментом та диском, має більш високу якість і витримує більші навантаження. Саме тому DT 350 U чітко відрізняється від більшості спечених алмазних відрізних дисків з того ж сегмента ринку, своєю агресивністю та довговічністю.

Широкий діапазон використання:

DT 350 U є універсальним відрізним диском для використання у будівництві:

▶ Старий бетон

▶ Бетон, універсальний

▶ Вапняно-піщаний камінь

▶ Тверда гірська порода

▶ Черепиця

▶ Будівельні матеріали

Широкі можливості використання:

DT 350 U пропонується для всіх видів електроінструментів.