Від продавця до виробника

Лис 30, 2015

Klingspor пропонує асортимент алмазних продуктів власного виробництва.

Klingspor пропонує асортимент алмазних продуктів власного виробництва

Гайгер, 02 травня 2015 року — В асортименті продуктів Klingspor поряд з клеєними шліфувальними матеріалами на основі тепер можна знайти алмазні інструменти власного виробництва. Асортимент алмазних інструментів Klingspor передбачений для всіх поширених видів використання і охоплює в момент введення на ринок більш ніж 40 продуктів та понад 250 окремих найменувань.

Новостворений підрозділ з дослідження та розробки алмазних інструментів в Гайгері, а також зовсім нове виробництво на заводі в Львові гарантують бездоганні властивості та сталу якість нових продуктів. Зрозуміло, нові алмазні інструменти Klingspor сертифіковані Організацією з безпеки абразивних матеріалів (Organisation for the Safety of Abrasives – oSa), а значить забезпечують найвищу безпеку в використанні.

«Новим асортиментом алмазних інструментів ми пропонуємо нашим клієнтам все з одних рук: починаючи від розробки, виробництва і закінчуючи продажем, логістикою та службою підтримки» – пояснює Олаф тер Юнг, директор з продажу та маркетингу, стратегія, за якою стоїть новий портфель продуктів Klingspor. «Ми використовуємо наші існуючі структури з контактними особами на місці та понад триста кваліфікованих співробітників з продажу та технічних спеціалістів Klingspor. Перевагою наших клієнтів є компетентна консультація, висока доступність та короткі строки поставки».

Але виробництво нових алмазних продуктів – це не тільки якість, велике значення також приділяється дотриманню екологічних стандартів. Завдяки фільтруванню сторонніх часток та завислих речовин складні технології дозволяють досягти 99%-ї чистоти повітря. Відходи, що залишаються при виробництві, використовуються повторно або утилізуються екологічно чистим шляхом.

Алмазні інструменти
Асортимент діамантових інструментів Klingspor передбачений для всіх поширених видів використання і охоплює в момент введення на ринок більш ніж 40 продуктів та понад 250 окремих найменувань.

Підприємство

Більш ніж 100 років Klingspor задає стандарти в технології шліфування. На його підприємствах виробляється понад 50 000 найменувань продуктів, зокрема з груп шліфувальних продуктів на основі, ріжучих кругів, шліфувальних кругів та пелюсткових кругів для різноманітних видів застосування. Більш ніж 36 підрозділів виробництва та збуту компанії з понад 2 700 співробітниками дозволяють гнучкість в питаннях задоволення потреб регіональних ринків. Консультація надається більш ніж 300 зовнішніми співробітниками, кваліфікованими технічними спеціалістами та інженерами.