Стара адреса. Новий дизайн. Більше інформації.

Вер 09, 2014

Klingspor відкриває нову веб-сторінку www.klingspor.de з багатьма новими функціями

Klingspor відкриває нову веб-сторінку www.klingspor.de з багатьма новими функціями

Виробник абразивних матеріалів з міста Гайгер Klingspor змінив свою веб-сторінку. Нова веб-сторінка за відомою адресою www.klingspor.de розміщена в Інтернеті з грудня 2015 року і має не тільки новий вигляд, а і багаточисленні нові функції. Центральним на сторінці є інтерактивний пошук продуктів, який крок за кроком веде користувача до вирішення індивідуальної проблеми з шліфування чи різання. Інтуїтивний інтерфейс користувача та оптимізований для мобільного використання дизайн забезпечують надзвичайну зручність користування на усіх приладах, починаючи від персонального комп'ютера і закінчуючи смартфоном.

Основною ознакою нової веб-сторінки є те, що вона орієнтована на потреби користувача. Це стосується як вибору та підготовки змісту, так і ознайомлення з ним декількома натисками кнопки за допомогою наглядної навігації. Функції, що часто використовуються, наприклад, пошук продуктів, контакт з відділом продаж Klingspor та пошук на основі ключових слів можуть викликатися безпосередньо з будь-якої точки сторінки.

Декількома натисками кнопки до правильного рішення: пошук продуктів

Центральним в зміненій веб-сторінці Klingspor є повністю новостворений пошук продуктів. Ця професійна система дає користувачу можливість цілеспрямовано отримати рекомендації щодо вибору продуктів, що підходять до відповідного використання, з кожної точки веб-сторінки. З'єднані динамічно маски пошуку, наприклад, матеріалу, що обробляється та машини, що використовується, швидко видають правильні результати пошуку. Далі за допомогою додаткового фільтра можна додатково обмежити вибір продуктів. Продукти, що залишилися, можна ще раз остаточно порівняти один з одним на основі порівняльного списку. До пропонованих функцій також відноситься створення та роздрук технічних специфікацій.

Спеціалізовані знання зрозуміло: енциклопедія шліфування

Крім інформації щодо конкретних продуктів нова веб-сторінка пропонує енциклопедію шліфування з детальною інформацією щодо різання, шліфування та кінцевої обробки, а також інструментів, що використовуються для цього. Детально, обґрунтовано та зрозуміло, користувачу – спеціалісту чи початківцю – пояснюється все, що необхідно знати, щоб досягнути оптимального результату. Ключові слова та теми сягають від правильного зберігання абразивних матеріалів до переваг та недоліків різноманітних варіантів зерна та аспектів безпеки, а також максимальної робочої швидкості та мінімальної швидкості стійкості.

В стадії підготовки

Після відкриття в Німеччині, Великобританії, Франції, Іспанії, Польщі, Україні та Бразилії в наступні місяці в Інтернеті будуть поступово опубліковані наступні версії. Сторінка вводиться динамічно, етапами, при цьому постійно вдосконалюється основна версія. Заплановано приєднати всі підприємства Klingspor до нової веб-сторінки щонайпізніше до кінця 2016 року.

Інтуїтивний інтерфейс користувача та оптимізований для мобільного використання дизайн забезпечують надзвичайну зручність використання нової сторінки Klingspor на усіх приладах, починаючи від персонального комп'ютера і закінчуючи смартфоном.
 

Повністю новий пошук продуктів Klingspor з динамічно з'єднаними масками пошуку допомагає знайти продукт, що підходить до відповідного виду використання.

Підприємство

Більш ніж 100 років Klingspor задає стандарти в технології шліфування. На підприємствах компанії виробляється понад 50 000 найменувань продуктів, зокрема з груп шліфувальних продуктів на основі, ріжучих кругів, шліфувальних кругів та пелюсткових кругів для різноманітних видів застосування. Більш ніж 36 підрозділів виробництва та збуту компанії з більш ніж 2 700 співробітниками забезпечують гнучкість в питаннях задоволення потреб регіональних ринків. Консультація надається більш ніж 300 зовнішніми співробітниками, кваліфікованими технічними спеціалістами та інженерами.