Шліфувати як професіонали

Вер 28, 2017

Пелюстковий круг WSM 617 від Klingspor є справжнім універсальним продуктом і може використовуватися на всіх стандартних кутових шліфувальних машинах – без перехідних пристроїв чи інструментів.

Намагаєтесь відчистити стару систему опалення чи металеві перила від іржі? Та щоб після того  їх одразу можна було перефарбувати? - Для кутових пелюсткових кругів WSM 617 - це не проблема. Інструмент зарекомендував себе своєю здатністю шліфувати поверхні. Тонкий круг з віялоподібними, радіально розташованими, посипаними корундом, пелюстками,оптимально адаптується до контурів, а тому може використовуватися на найменш доступних місцях та на складних формах. Незалежно від того, що Вам необхідно зачистити  - задирки, зварювальні плями, незначні подряпини або залишки фарби: WSM 617 створює гладкі поверхні та кромки без задирок. Так можна уникнути проміжних стадій обробки металевих заготовок. 

Що мало хто знає: За допомогою кутової шліфувальної машини з використанням WSM 617 можна шліфувати навіть деревину.

Тут ви можете дізнатися більше про WSM 617.

Короткий огляд

Переваги WSM 617

  • Можливість використання спереду та збоку
  • Універсальне використання
  • Проста заміна інструмента
  • Підходить до всіх стандартних приладів

 

Сфери використання WSM 617

  • Видалення фарб, лаків та шпаклювальної маси
  • Підготування зварного шва, включаючи полірування
  • Шліфування кутових швів
  • Видалення нальотів та точок зварювання
  • Легке зняття грату
  • Зняття іржі зі сталі

 

Рекомендація спеціаліста

«За допомогою WSM 617 можна шліфувати все, при умові, що швидкість не перевищується», каже Марко Кляйн, співробітник відділу продажу.

 

 

 

1. Простий монтаж WSM 617 легко кріпиться на шпинделі будь-якої стандартної кутової шліфувальної машини. Не потрібно жодних додаткових інструментів, лише фланець кріплення кутової шліфувальної машини.

2. Не забивається і не врізається надто глибоко: Пелюстки WSM 617 високогнучкі та довгі. Особливо при знятті іржі та видаленні лаку. При цьому абразив не забивається і не врізається надто глибоко в поверхню.

3. Регульована твердість: На кутових шліфувальних машинах з регулюванням швидкості можна налаштувати твердість WSM 617. Правило: чим швидше, тим твердіше. При низькій швидкості обертання WSM 617 можливе навіть шліфування деревини!

4. Можливість моделювання: WSM 617 надається для будь-яких профілів і адаптується до будь-якої структури. Так, він бездоганно підходить для обробки важко доступних зварних швів.