Шліфувати як це роблять професіонали з SMT 850 plus Special

Гру 21, 2018

Зняття матеріалу і одночасно гладка поверхня? Це можливо з пелюстковим тарілчастим кругом SMT 850 plus Special від Klingspor на новому етапі роботи. Весь секрет полягає в особливій комбінації пластин.

 

 

 

 

 

3 питання до...Йенса Фішера, відділ збуту (Німеччина)

Що робить SMT 850 plus Special особливим?

Завдяки комбінації різних видів пластин пелюстковий тарілчастий круг може одночасно знімати матеріал, наприклад, зварні шви, та створювати чисті поверхні. Тому що: разом зі звичайними пластинами в SMT 850 plus Special використовуються також пластини з нетканого абразивного матеріалу. Вони розміщені на пелюстковому тарілчастому кругу поперемінно. Так користувач отримує ще і другий вид обробки. Крім того, SMT 850 plus Special можна отримати з різною величиною зерна. Так користувачі мають можливість завжди оптимально проводити фінішну обробку поверхні.

 

Які переваги це має для клієнта?

Так як з використанням круга можна отримати одразу гладку поверхню – в залежності від області використання та необхідного результату – два або три види обробки стають зайвими. Користувач економить час, силу та кошти на переобладнання, так як він використовує лише один пелюстковий тарілчастий круг, уникаючи роботи з іншими інструментами.

 

Для яких областей використання SMT 850 plus Special є особливо придатним?

Особливо в роботі зі зварними швами TIG з нержавіючої сталі пелюстковий тарілчастий круг досягає дуже добрих результатів, наприклад, поручні перил, в будівництві перил.

Результати на алюмінію також вражаючі. SMT 850 plus Special підходить до всіх стандартних кутових шліфувальних машин. Хто користується регульованим пристроєм, повинен встановити швидкість між 3000 - 7000 оборотів за хвилину - так ви досягнете найкращого результату.

Переваги SMT 850 plus Special:

‣ Зняття матеріалу та гладка поверхня лише в один робочий крок

‣ Особливо підходить для нержавіючої сталі та алюмінію

‣ Підходить до всіх стандартних кутових шліфувальних машин

 

Приклади використання для SMT 850 plus Special:

‣ Шліфування нержавіючої сталі та алюмінію

‣ Обробка зварних швів TIG

‣ Кінцева обробка поверхонь

‣ Підготовка грубих покриттів

 

Порада професіонала:

«Навіть при обробці алюмінію SMT 850 plus Special є мультиталантом», говорить Йенс Фішер з відділу збуту в Німеччині.

Надзвичайно універсальний: SMT 850 plus Special завдяки своїй неповторній комбінації пластин може, разом з усіма поверхнями з нержавіючої сталі, також прекрасно обробляти алюміній. Це робить його прихованою перлиною серед професійних продуктів!

Ідеальна підготовка: SMT 850 plus Special особливо добре обробляє зварні шви TIG. Чим тонший та рівномірніший зварний шов, тим ефективнішим та довготривалішим є використання пелюсткового тарілчастого круга. Ідеальною є ширина - 2 міліметри.

Один інструмент для всіх робіт: SMT 850 plus Special підходить до всіх стандартних кутових шліфувальних машин. Хто користується регульованою кутовою шліфувальною машиною, повинен встановити швидкість до 7000 оборотів за хвилину - так ви досягнете оптимального результату!