Шліфувальна стрічка Klingspor PS 28 F для обробки деревини

Жов 12, 2018

Як універсальна абразивна стрічка для обробки деревини PS 28 F переконує бездоганним результатом шліфування на різних матеріалах з деревини – з одночасно добрим співвідношенням ціни та продуктивності.

Використання:

PS 28 F є універсальним рішенням для обробки деревини.

Сфери використання:

  • Деревина
  • Шкіра

Baenderproduktion 3

 

 

 

 

Властивості

  • Зв’язка: Синтетична смола
  • Зерно: Синтетична смола
  • Насип: відкритий
  • Основа:  Папір класу F

Пропонований спектр величин зерна сягає від P 40 до P 220. Особлива увага приділяється безперервності рядів зерен. З розмірами зерен P 40, P 50, P 60, P 80, P 100, P 120, P 150, P 180 та P 220 PS 28 F покриває усі розміри вимогливих користувачів, а значить безперервну роботу, починаючи від калібрувального шліфування до тонкого шліфування з одним і тим самим продуктом.

Довший час роботи під навантаженням, довгий термін служби, незмінно високе зняття матеріалу, різноманітність використання, і це все за добру ціну – універсальна абразивна стрічка PS 28 F обіцяє багато і дотримується обіцяного.

bb ps28f

 

 

 

 

Стрічка для обробки деревини з розміром зерна від P 40 до P 220 розроблена спеціально для малих та середніх підприємств з обробки деревини. Ібраім Лапа, менеджер продукту в Klingspor, знає вимоги: «Шліфування деревини - це щоденний хліб для цих підприємств, але, як правило, тут мова йде про широкий спектр різних видів деревини: сьогодні - сосна, завтра - дуб, післязавтра вранці, можливо, - ДСП, а післязавтра після обіду - модрина.» Тому він рекомендує продукт усім промисловим та ремісничим підприємствам, які працюють з цільною деревиною, шліфують дошки і виконують тонке шліфування дерев'яних поверхонь. Сильна сторона PS 28 F - це шліфування м'якої деревини, такої як сосна.

Високоякісне зерно корунду забезпечує високу продуктивність шліфування на матеріалах з деревини різного ступеня твердості. Антистатичне покриття запобігає передчасному забиванню стрічки абразивним пилом. Таким чином, шліфована поверхня залишається постійно чистою. Зв’язка на синтетичній смолі гарантує сильне зчеплення зерна, навіть при високому навантаженні. При цьому, завдяки стійкій основі з паперу класу F, стрічка працює без розривів.

PS 28 F пропонується як широка стрічка, довга стрічка та коротка стрічка, і може використовуватися на всіх стандартних шліфувальних машинах відповідного типу. Спеціальне виготовлення можливе шириною до 1350 міліметрів.