Щадить акумулятор, а не заготовку

Тра 25, 2017

Новий асортимент акумуляторних інструментів від Klingspor

Працювати без кабелю стає все більш важливою темою галузі серед користувачів та виробників машин. Кількість акумуляторних інструментів на ринку безперервно зростає; покращення показників забезпечує комфорт під час роботи, а тому і підвищує попит з боку користувачів. Новий асортимент акумуляторних інструментів від Klingspor був оптимізований з метою покращення показників акумуляторних інструментів. Чітке маркування дає продавцям та користувачам можливість простого та швидкого вибору, завжди гарантуючи бездоганну якість.

Всі продукти нового асортименту акумуляторних інструментів Klingspor можна розпізнати за позначенням «ACCU» та цифрою «5» на першому місці в назві продукту. Вони виготовляються спеціально для використання на акумуляторних кутових шліфувальних машинах. Відрізний круг A 560 AC ACCU, пелюстковий тарілчастий круг SMT 524 AC ACCU та алмазний відрізний круг DT 500 AC ACCU переконують високою агресивністю та строком служби і дають користувачам можливість пересування під час роботи з високопродуктивними інструментами.

Відрізання та зачищення, не міняючи інструмент

Особливістю асортименту акумуляторних інструментів Klingspor є комбінований відрізний та зачисний круг A 546 ACCU. Він дозволяє безперервне різання та надійне зачищування без заміни інструмента: справжній плюс, для тих, хто віддає перевагу нескладному та швидкому використанню.

Висока агресивність, незмінна продуктивність, необмежена безпека

Рецептура акумуляторних інструментів Klingspor бездоганно підібрана для акумуляторних машин зі спеціальними показниками. Продукт гарантує особливо високу агресивність при необмеженій мобільності. Оптимізоване поєднання з'єднання та абразивних матеріалів забезпечує те, що шліфування завжди виконується свіжим зерном, так що зняття матеріалу впродовж всього часу використання залишається незмінним. І звичайно продукти нового асортименту акумуляторних інструментів Klingspor відповідають строгим положенням організації з безпеки абразивних виробів (oSa) і таким чином пропонують користувачу найвищу безпеку при професійному використанні.

Акку диск

Інструменти нового асортименту Klingspor виготовляються спеціально для використання в акумуляторних кутових шліфувальних машинах. Результатом є особливо висока агресивність при необмеженому строку служби і мобільності.

A 546 ACCU
 

Комбінований відрізний та зачисний круг A 546 ACCU від Klingspor дає можливість безперервного різання та зачищення без заміни інструмента: справжній плюс, для тих, хто віддає перевагу нескладному та швидкому використанню.