Потужна пропозиція для бетону

Бер 17, 2020

Новим алмазним відрізним кругом DT 350 BT компанія Klingspor підвищує швидкість різання в будівництві.

Від 10 до 11 кілограмів — середня маса сучасного бензоріза. «Через те, що вся вага інструмента утримується лише руками, робота з бензорізом не є легкою» — розповідає Ібраім Лапа, керівник відділу комерційного розвитку в компанії Klingspor. «На разі, комфортна робота можлива лише тоді, коли розрізи виконуються максимально швидко». 

dt350bt.jpg

І саме для цього з лютого компанія Klingspor пропонує дуже агресивний алмазний відрізний круг DT 350 BT із високою ріжучою здатністю, який розроблено спеціально для потреб будівельної галузі. «Найважливішу перевагу для користувача забезпечує удосконалений турбосегмент» — запевняє пан Лапа. «Зубці турбосегмента зменшують тертя, що уможливлює більш швидке різання».

Властивості, що, насамперед, важливі під час обробки залізобетону. «У будівельній галузі використовується залізобетон різних класів міцності. Тому під час розробки ми зважали на те, щоб алмазний круг був однаково придатним для всіх поширених класів бетону» — розповідає пан Лапа.

Окрім збільшеної швидкості різання в новому крузі не залишена без уваги й безпека праці. «Як і вDT350BT1.png усіх наших алмазних відрізних кругах ми перевіряємо кожний сегмент круга DT 350 BT, зрештою, наші круги мають відповідати не лише визначеним законодавством мінімальним вимогам, але й високим стандартам Організації з безпеки абразивних виробів (Organization for the Safety of Abrasives)».