Менше значить більше

Вер 20, 2017

Новий пелюстковий тарілчастий круг SMT 624 має менше пелюстків ніж його попередник, але не дивлячись на це, успішно досягає більше – не в останню чергу завдяки новому абразиву.

Для покращення властивостей та збільшення витривалості, на першому етапі було модифіковано абразив, що був спеціально розроблений для пелюсткового тарілчастого круга. В зв'язку зі зміненим хімічним складом співробітники відділів досліджень та розвитку намагалися знайти відповідь на одне питання: Як треба змінити SMT 624, щоб досягнути оптимальних властивостей? За допомогою статистичних програм, група розробників виготовила понад 100 різних зразків. Довжина, ширина та кількість пелюстків кожного разу були іншими.

На другому етапі ці зразки були піддані випробуванню. Так як пробне шліфування від руки при такій великій кількості зразків було неможливим, на допомогу прийшла техніка. Робот IRB 4400 імітує людську роботу і дає переконливі результати. Перевага: Рука робота ніколи не змучується. Завдяки цьому, тестування зношування кожного окремого зразка можна було проводити без жодних обмежень. Завдяки цьому методу тестування таки вдалося добитися покращення SMT 624 – з несподіваним результатом. Зразок з меншою кількістю пластин, але з новим абразивом має кращі властивості ніж уже відомий пелюстковий тарілчастий круг. На інших кругах, що використовуються з новим абразивом, кількість пластин зменшилася. Але для властивостей зношування важливими є не тільки абразив та тарілчастий круг : Найкращий результат з  новим SMT 624 та новим абразивом досягається, коли використовуються потужні кутові шліфувальні машини.

SMT 624

Тут ви можете дізнатися про SMT 624 більше.

Головне не перевищувати швидкість: д-р Томас Кампс, керівник групи розробників Klingspor про новий SMT 624

Dr. Kamps

Д-р Томас Кампс, керівник відділу розробок та забезпечення якості Klingspor.

На перевірку, оптимізацію, випробування та кінцеву стадію – до моменту, коли SMT 624 був створений заново, групі д-ра Томаса Кампса було потрібно повних три роки.

Пане Кампс, чому розробка нового пелюсткового тарілчастого круга тривала так довго?

Ми перевіряли та оптимізували не тільки SMT 624, а всю серію SMT. 15 співробітників працювали над проектом, який було розпочато в 2013 році і закінчено в кінці останнього року.

Які проблеми були під час розробки?

Сировина є для нас важливою темою, так як вона поставляється з різних місць. Так як різниця в якості частково буває значною, ми змушені тут особливо слідкувати. Крім того, нам було потрібно з'ясувати, як клієнти користуються нашими продуктами насправді. Для цього ми розіслали пробний зразок для перевірки на практиці.

Як працювала група?

Декількома етапами: Аналіз ринку показав нашу позицію з асортиментом SMT. Після цього проводилася перевірка та модифікація продукції. Після того, як нами було перевірено понад 100 зразків, нам стало зрозуміло, який зразок має кращі властивості. Таким зразком був новий круг з меншою кількістю пелюстків.