Клінгспор став спонсором XII відкритого конкурсу зварників України

Лис 29, 2017

Компанія «Клінгспор» виступила спонсором конкурсу зварників на XVІ Міжнародному Промисловому форумі, якій відбувся з 21.11.17 по 24.11.17 в м.Київ у Міжнародному Виставковому Центрі.

З 21 по 24 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся «XVІ Міжнародний промисловий форум», де однією з ключових подій став: XII відкрий конкурс зварників України «ЗОЛОТИЙ КУБОК БЕНАРДОСА - 2017». 
Welding1 

Компанія «Клінгспор» була спонсором даної події та надала учасникам абразивні круги «Kronenflex» для зачистки та різки металу: A24Extra 125*6; A46TZ – 125*1.6; EDGE 125*1.2. Серед цих кругів новинкою був диск EDGE 125*1,2.
Учасники змагань висловлювали позитивні відгуки від роботи дисками: збалансовані та дуже витривалі. Одним диском змогли відпрацювати протягом двох днів змагань у трьох номінаціях: метод 111/SMAW, метод 135/GMAW, метод 141/GTAW.

По враженню учасників, завдяки високій продуктивності та стійкості, дисками «Kronenflex» можна було відпрацювати 4-5 таких змагань. На другий день змагань учасники змогли спробувати такі продукти як SMT624 – пелюстковий круг для зачистки; CS565 -  фібровий диск для обробки металу; A624T – зачисний диск для обробки зварних швів.
Один з учасників надав відгук, що такого плавного різу як у диска EDGE, без Welding2вібрацій, він не зустрічав серед жодних абразивних кругів.  У майбутньому буде використовувати круги ТМ «Kronenflex».
Учасники конкурсу також відмітили, що дуже важливою деталлю нового абразивного диску EDGE є пластикова упаковка. Вона не тільки надійно захищає диск від механічної дії, але і перешкоджає проникненню вологи, що в свою чергу підвищує ресурс відрізного диску до 40%. Безпека і продуктивність відрізних кругів «Kronenflex» є результатом сучасних технологій виробництва і широкої лінійки абразивів для кожного конкретного завдання.