Холодне зерно

Лип 17, 2020

Як стрічка з агломератом CS 326 Y створює бездоганну чистову поверхню при шліфуванні круглих деталей із нержавіючої сталі.

Виробник напоїв на сході Німеччини: у великих цистернах із нержавіючої сталі зберігаються складники освіжаючого напою. Коли в машині для розливу закінчується суміш, по стальних трубах подається наступна порція — 24 години на добу, сім днів на тиждень. «У такому виробництві гігієна завжди на першому місці» — розповідає Юсуф Аджікель, відділ комерційного розвитку компанії Klingspor. «Її можна досягти лише завдяки ідеально обробленим виробам із нержавіючої сталі».

Не дивно, що виробники харчової промисловості, а також виробники хімічної і фармацевтичної галузей, вимагають від своїх постачальників найвищої якості. «Для виробів із нержавіючої сталі дуже важливою є рівномірна шорсткість поверхні» — запевняє Аджікель. «Поверхня має бути настільки однорідною, наскільки це можливо — відхилення в кілька міліметрів мають велике значення».

Незмінні результати

bs_cs326y.jpgВиклик, насамперед, для виробників продукції із нержавіючої сталі. «Як постачальники вони повинні гарантувати незмінну якість обробки поверхні, не залишаючи без уваги витрати на абразивний інструмент» — розповідає Аджікель. Можливе рішення: шліфувальні стрічки з агломератом або стрічки із тривалим терміном служби, як CS 326 Y. «У стрічках CS 326 Y для шліфування круглих деталей використовується

наш так званий агломерат Kulex» — пояснює Аджікель. Для цього з абразивного зерна однаковогоAgglomerat_CS326_P180 (1).jpg розміру з використанням синтетичної смоли формуються гранули, які закріплюються на стрічці-основі. «Під час шліфування відпрацьовані зерна відламуються і звільняють свіже абразивне зерно - у такий спосіб стрічка забезпечує рівномірну шорсткість і чисту поверхню». Та здатність стрічки CS 326 Y до самозаточування пропонує користувачам і іншу перевагу: вона збільшує термін служби, зменшує час переналагодження і витрати на абразивний інструмент. «Не дивно, що стрічка CS 326 Y є лідером продажу серед стрічок з агломератом» — додає Аджікель. «Адже наші вироби з агломератом пропонують нашим клієнтам не тільки потрібну ефективність і термін служби, але і німецьку якість».