Гострі до кінця

Лют 25, 2017

Klingspor представляє два високопродуктивні продукти з керамічним зерном

Відрізний круг K 960 TX Special та фібровий круг FS 964 ACT, з керамічним зерном, доповняють передові вироби з лінійки продуктів Klingspor.

Шліфувальні інструменти з керамічним зерном широко признані користувачами та користуються великим попитом. В цьому сегменті продуктів Klingspor представляє два преміальні продукти, розроблені спеціально для високоякісної, високолегованої та інших сортів сталі.

Твердий, агресивний та витривалий: новий керамічний диск K 960 TX Special

Тонкий відрізний диск K 960 TX Special з керамічним зерном вражає високою агресивністю та стійкістю. Це робить його ідеальним відрізним диском для користувачів з високими вимогами до робочих характеристик інструментів. K 960 TX Special може універсально використовуватися для високоякісної, високолегованої та інших сортів сталі, характеризується високою ріжучою здатністю при незначній затраті сили та переконує винятковою ефективністю в повсякденному використанні.

Вибір № 1 для вимогливого користувача: високоефективний фібровий круг FS 964 ACT

Справжній преміальний продукт, спеціально розроблений для використання на високоефективних кутових шліфувальних машинах, новий  фібровий круг FS 964 від Klingspor з передовою технологією покриттів (Advanced Coating Technologie - ACT). Керамічний корунд зі сполученням з синтетичної соли забезпечує максимальну агресивність. Основа з вулканізованої фібри V8 в поєднанні з бездоганним зчепленням зерна гарантує довгий час використання та незмінно високе зняття матеріалу. Її бездоганні робочі характеристики роблять FS 964 ACT вибором № 1 для вимогливих користувачів, коли йде мова про складне шліфування високолегованої та інших сортів сталі.

Новий шліфувальний диск Klingspor FS 964, з передовою технологією покриттів, був спеціально розроблений для використання на потужних кутових шліфувальних машинах і ідеально підходить для складного шліфування високолегованої та інших сортів сталі.

Фибра с керамическим покрытием

Відрізний диск K 960 TX Special від Klingspor з керамічним зерном вражає високою агресивністю та стійкістю.

Отрезной круг с керамическим зерном