День відкритих дверей на заводі Klingspor

Гру 19, 2017

14 грудня у м.Великі Мости були відчинені двері німецького підприємства Klingspor для студентів Львівської Політехніки

На чолі з викладачем, вперше підприємство відвідали студенти економічного факультету Національного Університету «Львівська Політехніка». Студентів цікавила тематика інновації технологій на виробництві та в управлінні персоналом.

Для гостей була проведена презентація компанії та її діяльності фінансовим директором Андрієм Бецою, який розповів про управління фінансами, найм та розвиток працівників. Керівник технічного відділу, Яків Літвін ознайомив з продукцією, та для яких галузей промисловості виготовляє компанія Клінгспор. А також обговорили питання ощадливого виробництва (Lean production) з керівником виробництва алмазних дисків, Совтаном Василем.

d3

Для гостей була проведена екскурсія по виробничих цехах, де вони мали змогу побачити усі процеси: від прийому сировини до пакування готового виробу.

d5

Також побували у лабораторії відділу якості, де на власні очі переконалися, як проходить тестування та які високі вимоги ставлять до продукції, яку виготовляє підприємство. 

d8

По завершенні заходу студенти висловловили свої захоплення та позитивні враження від зустрічі.

Тішить, що студенти цікавляться практичною стороною виробничих процесів, а ми завжди раді допомагати молодому поколінню у нових відкриттях.