Абразивні стрічки під індивідуальне замовлення

Чер 19, 2018

Абразивна стрічка не підходить до Вашого обладнання? - Це не проблема: Klingspor пропонує індивідуальне виготовлення за необхідним розміром.

Коли можуть бути потрібними абразивні стрічки виготовлені за індивідуальним розміром?

В декількох словах: якщо стандартні розміри не підходять до шліфувальної машини. Це можливе, наприклад, у випадку модифікованих або саморобних машин. В будь-якому випадку, Klingspor пропонує повну технічну консультацію, яка шліфувальна стрічка найбільше підійде до машини – незалежно, чи то стандартне чи індивідуальне рішення.

Kleiderpuppe

Наскільки можливе регулювання абразивних стрічок?

Кожен параметр, що є важливим для виробництва абразивних стрічок, можна змінювати в залежності від машини. Типи абразивних стрічок, види з’єднання стрічки, розмір зерна, довжина та ширина.

До кого мені звертатися, щоб отримати адаптовані абразивні стрічки?

В каталозі продуктів можна знайти цілий ряд стандартних рішень. Якщо ці рішення не підходять, відділ збуту може за допомогою конфігуратора скласти підходящу стрічку за специфікацією. Майже 80 процентів замовлень виконуються саме так.

Який сервіс пропонує при цьому Klingspor?

У випадку спеціальних виконань за розміром спеціалісти з прикладних рішень разом з клієнтами перевіряють, які типи стрічок підходять найкраще. Для цього клієнту не потрібно особливих знань.

Але: чим більше інформації він надасть про свою машину та необхідну стрічку, тим швидше можна буде розробити стрічку, яка повинна бути виготовлена за розміром.

Чи є обмеження у виготовленні стрічок за розміром?

Так як кожна абразивна стрічка виготовляється за допомогою машин, які використовуються в серійному виробництві, існують обмеження щодо максимальних та мінімальних розмірів. Так Klingspor регулярно виробляє довгі абразивні стрічки довжиною до десяти метрів, мінімальна ширина для коротких стрічок складає три міліметри. Разом з тим, з певними налаштуваннями виробничого обладнання можливо виконати і такі бажання клієнта, де довжина стрічки сягає 22,5 метрів.

Найвужча шліфувальна стрічка Klingspor має всього 3 міліметри.

Найдовшою до тепер замовленою стрічкою була стрічка довжиною 22500 міліметрів.

 

Вас цікавить виготовлення стрічок Klingspor за розміром?

Гаряча лінія Klingspor відповість на Ваші запитання: +38 032 242 92 00