Жовті - Наше підприємство

Історія

Від регіонального виробника до глобально активного сімейного підприємства

Від заснування підприємства в 1893 році ми залишили відбиток в історії сучасного шліфування завдяки багаточисельним новаторствам. Високошвидкісні відрізні та зачисні шліфувальні круги, пелюсткові круги та пелюсткові тарілчасті круги є лише деякими з тих абразивних матеріалів, які були розроблені та успішно виготовлялися нами в серійному виробництві.

1893 Йоганнес Фрідріх Клінспор засновує сімейне підприємство.
1926 Klingspor виготовляє перший водостійкий шліфувальний папір Європи.
1926 Klingspor виготовляє перший водостійкий шліфувальний папір Європи.

 

1950 Винаходиться високошвидкісний відрізний круг Kronenflex®.

 

1971 Розробка революційного на той час пелюсткового тарілчастого круга.
1978 Klingspor засновує в США перше
дочірнє підприємство за межами Європи.
1996 В Польщі виникає перша
міжнародна виробнича площадка.
2015
1893 Йоганнес Фрідріх Клінспор засновує сімейне підприємство.
1899 Початок розробки та
виробництва абразивних матеріалів.
1950 Винаходиться високошвидкісний
відрізний круг
Kronenflex®.
Stammwerk in Haiger
2003 Klingspor GmbH стає Klingspor AG.
Відкривається новий завод для алмазних інструментів Klingspor. Відкривається новий завод для алмазних інструментів Klingspor.

 

Корпоративні принципи

Klingspor - це потужне інноваційне сімейне підприємство з організованою діяльністю на міжнародному ринку абразивних інструментів. Основними напрямками діяльності є виробництво абразивних матеріалів на основі, а також відрізних та зачисних шліфувальних кругів.

Нашою головною метою є задоволення потреб клієнтів. Тому рішення на нашому підприємстві приймаються з урахуванням наступних принципів:

▶ незмінно висока продуктивність нашої продукції

Випускаючи якісні та доступні за ціною конкурентоспроможні продукти бренду «Klingspor» та «Kronenflex», ми прагнемо зайняти місце серед ведучих постачальників в основних промислових країнах.

Наші постачальники товарів та послуг є нашими партнерами у змаганнях з конкурентами. Ми ставимо до них ті самі вимоги щодо якості та захисту навколишнього середовища, що і до нас самих.

▶ кваліфікована технічна консультація наших клієнтів для оптимізації процесів шліфування

Ми пропонуємо належну індивідуальну та особисту підтримку, а також надійну логістику. Ви отримуєте оптимальну ціну на потрібний Вам продукт.

Klingspor 18282 edited

▶ максимальна безпека експлуатації для користувачів наших продуктів

Ми прагнемо до постійного покращення наших процесів та продуктів. Наша мета – повна відсутність помилок.

▶ рієнтована на процес система управління Клингспор, що включає аспекти якості, навколишнього середовища та безпеки праці

Ми прагнемо створити систему стійкого захисту навколишнього середовища. Ми хочемо бережливо використовувати матеріальні ресурси і постійними покращеннями робити їх використання більш ефективним.

Ми використовуємо всі можливості, що є в розпорядженні нашого підприємства, щоб наші продукти і процеси були якомога зручнішими для користувача та якомога менше впливали на навколишнє середовище. В наших виробничих процесах ми знижуємо споживання енергії та викиди CO2 на кожен вироблений продукт.

Наші робочі місця відповідають законодавчим вимогам з ергономіки та безпеки на робочому місці.

Кожен співробітник сам відповідає за якість своєї роботи.

Чистота та порядок на робочому місці є передумовою якісної та надійної роботи.

▶ висококваліфіковані та мотивовані співробітники для досягнення наших цілей

Klingspor є надійним та привабливим роботодавцем.

Klingspor підтримує вимоги щодо соціальної відповідальності транснаціональних компаній та пов'язані з ними цінності.

Відносини між співробітниками і керівництвом відзначаються взаємною довірою і повагою. Кожен співробітник повинен знати, що його робота потрібна і якість його роботи буде оцінена.

Керівники повинні бути прикладом. Кожен керівник, що підбирає персонал, готує його до роботи та керує його роботою, несе відповідальність за продуктивність та готовність своїх робітників до роботи.

Поступове перенесення завдань, повноважень і відповідальності на співробітників дає керівнику можливість необхідного розвитку власної сфери обов'язків з метою організації подальшого розвитку підприємства.

Photo Klingspor Polish team

Ми хочемо забезпечити незалежність нашої компанії та її безперервний розвиток високими процентами на вкладений капітал наших акціонерів.

Закони та правила суворо дотримуються на всіх підприємствах Klingspor.

Компанії концерну Klingspor є невід'ємною частиною міжнародної групи компаній. Загальний результат є вирішальним.

Корпоративні принципи Klingspor відносяться до всіх підприємств концерну Klingspor.

 

 

Кваліфікація, обслуговування, продаж

Ваш партнер в усіх питаннях

Тренінги

В нашому навчальному центрі клієнти, користувачі та співробітники отримують теоретичні знання та практичні навички з одних рук, щоб оптимально використовувати абразивні матеріали. Досвідчені практики підкажуть рішення конкретних проблем та аргументи для продажу. Для практичного навчання використовуються різні матеріали, навчання проводиться на стаціонарних машинках або машинках з ручним керуванням.

 

Обслуговування клієнтів

Service

Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам, чи то по телефону, електронною поштою чи на місці. Наші співробітники бездоганно знають наш асортимент продуктів і знаходять рішення в будь-яких випадках застосування. 

 

Збут

Vertrieb

Завдяки 36 місцям розташування виробництва та збуту по всьому світу ми можемо задовільнити будь-які вимоги регіональних ринків та клієнтів.

 

Місця розташування

По всьому світу недалеко від вас.

Amerika

 • Stoney Creek, Kanada
 • Hickory (NC), USA
 • Tijunana, Mexico
 • Lima, Peru
 • Curitiba, Brasilien
 • Santiago, Chile
 • Buenos Aires, Argentinien

Afrika

 • Johannesburg, Südafrika

Europa

 • Moskau, Russland
 • Kolding, Dänemark
 • Worksop, Großbritannien
 • Sittard, Niederlande
 • Leuven, Belgien
 • Haiger, Deutschland
  (Produktionsstandort)
 • Lviv, Ukraine
  (Produktionsstandort)
 • Bielsko-Biała, Polen
  (Produktionsstandort)
 • Brno, Tschechische Republik
 • Le Perray-en-Yvelines,
  Frankreich
 • Wien, Österreich
 • Basel, Schweiz
 • Budapest, Ungarn
 • Brescia, Italien
 • Belgrad, Serbien
 • Bukarest, Rumänien
 • Sofia, Bulgarien
 • Madrid, Spanien

Asien

 • Qingdao, Volksrepublik China
  (Produktionsstandort)
 • Shanghai, Volksrepublik
  China
 • Dubai, Vereinigte Arabische
  Emirate
 • Pune, Indien
 • Bangkok, Thailand
 • Ho-Chi-Minh-Stadt, Vietnam
 • Singapur, Republik Singapur

Australien

 • Sydney, Australien
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karte der Klingspor Standorte

Наші виробництва

Наші виробничі приміщення переконують ультрасучасним машинним парком та висококваліфікованим персоналом. Високу якість інструментів ми забезпечуємо комплексною перевіркою всіх деталей виробництва: від закупівлі сировини до виробництва продуктів та поставки нашим клієнтам.

Logo Хайгер, Німеччина

DQS ISO 9001 Qualitymanagement  DQS ISO 14001 Environmental Management  DQS ISO 5001 Energy Management  Logo AEO Zertifizierung

Підприємство Klingspor було засноване в 1893 році Фріцом Клінгспором у м.Зіген як завод для виробництва клею. 1899 року підприємство почало випускати абразивні матеріали. За цим кроком пішов запуск на ринок численних інновацій, таких як як водостійкий абразивний папір або пелюстковий круг. В 1955 році виробництво переїхало в м.Хайгер, 30 км від Зігена. Там і знаходиться головний офіс компанії. На сьогоднішній день виробництво налічує близько 500 робітників і займає площу 82 000 м². Зокрема, в рік виробляється близько 100 000 м² абразивних матеріалів на основі, 180 000 шт. пелюсткових кругів, 1 100 000 шт. пелюсткових головок та понад 40 000 000 шт. фібрових кругів. За час свого росту Клінгспор став глобальним гравцем в процесі свого розвитку та нараховує 36 представництв по всьому світу.

Haiger Produktion

 

Logo Бельско-Бяла і Кози, Польща

DQS ISO 9001 Quality Management

Бельско-Бяла і Кози, Польща У 1995 році Klingspor Spolka Z.O.O. стало першим міжнародним виробництвом Klingspor, заснованим у маленькому містечку Кози. Через два роки було розпочато виробництво. В 2005 році було відкрито ще одне виробництво, розташоване за 10 км від м.Бельско-Бяла. Сьогодні там знаходиться адміністративний офіс. На обох заводах всього працює майже 900 робітників. Щорічно на наших польських заводах виробляється 16 500 000 м² абразивних матеріалів на основі, 7 500 000 пелюсткових тарілчастих кругів, 280 000 пелюсткових кругів, 84 000 000 відрізних кругів та 5 000 000 зачисних шліфувальних кругів. В 2016 році виробництво в м.Кози святкувало особливий ювілей: виробництво мільярдного відрізного круга.

BielskoБельско-Бяла Kozy Кози

 

Logo Циндао, Китай

CQC Certificate

Виробництво Klingspor в китайському портовому місті Циндао було відкрито в 2005 році. Два роки після заснування нового заводу було розпочато виробництво та перший експорт продукції. Близько 150 робітників працює на заводі площею 24 000 м². Щорічно наш китайський завод виробляє близько 20 000 000 відрізних та зачисних шліфувальних кругів.

Qingdao

 

Logo  Великі Мости, Україна

DQS ISO 9001 Quality Management

В 2008 році Klingspor відкрив в українському місті Великі Мости виробництво площею 3 000 м². Через три роки було розпочато виробництво абразивних матеріалів на основі. В даний час на виробництві працює близько 200 робітників. Щорічно виробляється 3 000 000 пелюсткових головок та майже 60 000 000 кругів на самозачепній основі. З 2015 року на заводі з найсучаснішим обладнанням виробляються також нові високоякісні алмазні інструменти.

Lviv

 

 

Klingspor в цифрах

Як всесвітньо діюча компанія ми представлені на всіх континентах. Ось деякі цифри, що показують нашу позицію одного з п'яти найбільших виробників абразивних матеріалів в світі.

Понад
50
Тисяча
продуктів в асортименті.
2.800
співробітників працюють щоденно, щоб задовольнити наших клієнтів.
100.000
Квадратний метр
абразивні матеріали на гнучкій основі
5
Ми належимо до п'яти ведучих виробників абразивних матеріалів.
1893
Klingspor заснована як сімейне підприємство.