Якісні - Наші продукти

Асортимент

Високопотужні інструменти для вашої продуктивності

Професіоналам від професіоналів. Ми маємо в асортименті понад 50 000 інструментів для шліфування, різання, фрезерування, полірування та зняття матеріалу. Ширина та глибина нашої програми пропонує користувачам підходящий продукт для будь-якої вимоги – часто в декількох варіантах.

Klicken Sie für mehr Informationen Натисніть, щоб отримати більше інформації
Фіброві круги Показати продукти >
Шліфувальні листи Показати продукти >
Швидкозмінні круги Показати продукти >
Пелюстковий круг Показати продукти >
Пелюстковий тарілчастий круг Показати продукти >
Відрізні круги Kronenflex® Показати продукти >
Шліфувальні круги Kronenflex® Показати продукти >
Еластичні абразивні матеріали Показати продукти >
Фрези з твердого металу Показати продукти >
Алмазні відрізні круги Показати продукти >
Алмазний тарілчастий шліфувальний круг Показати продукти >
Бурові коронки Показати продукти >
Вироби з нетканого матеріалу Показати продукти >
Дротяні щітки Показати продукти >
Вироби в роздрібній упаковці Показати продукти >

Застосування

Від грубого до дрібного зерна: ідеальне рішення для кожного матеріалу

Незалежно від того, який матеріал Вам потрібно обробити: високоякісні вироби компанії Клінгспор задовольнять навіть найвищі вимоги до якості поверхні, терміну служби і продуктивності шліфування.

Роботи з шліфування та різання металів є дуже сильним навантаженням для інструментів, що використовуються. Незалежно, який метал вам необхідно обробити, ми знайдемо для вас придатний для цього абразивний інструмент. Метал, кольоровий метал та високоякісна сталь
Метал, кольоровий метал та високоякісна сталь
На всіх стадіях обробки твердих та ламких матеріалів, наприклад, скла та кераміки, необхідні високоякісні, надійні та точні інструменти. Ми спеціально розробили чисельні абразивні матеріали відповідно до вимог цих матеріалів. Скло, кераміка
Скло, кераміка
З нашими абразивними матеріалами для обробки пластмаси, резини та шкіри можна досягнути оптимальних результатів та рівномірну шліфовану поверхню при всіх важливих видах використання та на найрізноманітніших заготовках. Пластмаса, резина, шкіра
Пластмаса, резина, шкіра

 

Машини

Бездоганний інструмент для будь-якої операції

Яку машину ви б не хотіли використовувати для індивідуального рішення вашого завдання: Абразивні матеріали Klingspor забезпечують найвищу продуктивність та надійні результати в різанні, знятті матеріалу та поліруванні.

trennen

Різання

Швидке та економічне різання матеріалів в багатьох сферах використання наших клієнтів є обов'язковою передумовою. Безпека при використанні шліфувальних інструментів, що швидко обертаються, так само важлива як і довгий строк служби,  Наші інструменти, що виконують вимоги положень організації з безпеки абразивних виробів (oSa) та європейської норми безпеки EN 12413, відповідають найвищим стандартам безпеки.

Materialabtrag

Зняття матеріалу

Вирішальним в інструментах для зняття матеріалу є агресивне шліфування та зняття якомога більшої кількості матеріалу при незначному фізичному навантаженні користувача.

Finish

Полірування

При поліруванні важливо, щоб поверхні були гладкими, рівномірними та, щоб результати роботи завжди були однаково якісними. Ми помагаємо нашим клієнтам в досягненні їх цілей технологічними розробками, наприклад, антистатичним покриттям ACT.

Читайте далі … Наша якість