Інформація про конфіденційність

1. Вказівка

Ця заява про захист даних стосується виключно веб-сайту «www.Klingspor.de».
Веб-сайт розміщений в хост-системі Klingspor Management GmbH & Co KG.
Персональні дані збираються та використовуються Klingspor виключно згідно з правом захисту даних. Персональними даними є інформація про вашу особу, наприклад, ваше прізвище, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону. Ці дані зберігаються тільки тоді, коли ви їх активно передаєте.

2.  Використання даних

2.1  Загальна інформація

Klingspor використовую передані вами дані тільки
(1)    для відповіді на ваші запити,
(2)    для пересилання інформаційного матеріалу,
(3)    для інформування підприємств концерну Klingspor та їх партнерів зі збуту для реклами та дослідження ринку та дослідження громадської думки
(4)    для виконання робіт, замовлених вами.

Klingspor не зберігає дані довше ніж необхідно.

2.2  Збір та зберігання даних

При використанні веб-сторінки записуються дані, які не виключають безпосереднього відношення до вашої особи. Такі самі дані генеруються також при вході на веб-сторінки інших поставників. До них, наприклад, відноситься інформація про браузер, що використовувався при вході на сторінки, а також час перебування.

Якщо встановлюється непряме відношення до особи, Klingspor негайно стирає інформацію. Зрештою, дані використовуються анонімно, щоб покращити веб-сторінку для користувачів та забезпечити її безпеку та стабільність. Щоб відвідати веб-сторінку Klingspor, вам не потрібно залишати жодних інших даних, за винятком випадків, якщо ви хочете скористатися послугами Klingspor.

Якщо ви хочете скористуватися певними персоналізованими даними, Klingspor може спитати ваше ім'я користувача та в разі необхідності інші особисті дані. Ці дані даються добровільно. Але без цих даних Klingspor не зможе виконати для вас бажані послуги.

В інформації, що надається Klingspor можуть використовуватись JavaScript, сookie-файли або програми JAVA. Використання цих функцій кожен користувач може заблокувати настройками програми браузера.
При певних обставинах Klingspor може доповнити вказані вами дані даними з інших джерел. Такі дані допомагають компанії Klingspor оцінити спектр продуктів та послуг, що пропонуються на веб-сторінці, та покращити їх. Одночасно можна визначити, що любить користувач, та змінювати послуги Klingspor в відповідності з особливими потребами.

Передача анонімізованих даних (дані, які не можливо пов'язати з вашою особою) партнерам та спонсорам можлива в будь-який момент без попереднього повідомлення.

Згідно з законом, ви завжди можете спитати, чи у нас зберігаються ваші особисті дані та які саме дані зберігаються. Ми пришлемо вам відповідне повідомлення.

3. Місце обробки даних

Оператором веб-сервера є Klingspor Management GmbH & Co KG, яка відповідає за розміщену в Інтернеті інформацію від Klingspor в Німеччині.