Чисто!

Лют 20, 2020

Щоб створювати ідеальні поверхні й підвищити продуктивність, виробник продукції для ванних кімнат KEUCO використовує у виробництві сантехніки й аксесуарів шліфувальні стрічки компанії Klingspor.

Приймання душу, чищення зубів, миття рук: змалечку догляд за тілом входить у перелік щоденних справ. У середньому німці щодня приймають душ упродовж 6–11 хвилин, двічі чистять зуби й шість-десять разів миють руки. Догляд за тілом? Це важливо для понад 50 мільйонів німців. У щоденному догляді їм допомагають такі компанії з устаткування ванних кімнат, як KEUCO. Тому що компанія із давніми традиціями й головним офісом у місті Гемер у Північній Рейн-Вестфалії пропонує не лише високоякісну сантехніку, але й дуже зручні аксесуари. Понад 93 відсотки виробів компанія виготовляє в Німеччині.

KEUCO.jpg

Критичне шліфування

Єнс Вайде, керівник шліфувального цеху в компанії KEUCO, відповідає за те, щоб усі вироби мали однорідну поверхню. Він дбає не лише про ідеальну чистову поверхню, але і про те, щоб вона була легкою в догляді і зберігала свій особливий глибокий блиск, не втрачаючи якості і красивого вигляду. «Для цього ми шліфуємо, поліруємо, висвітлюємо і хромуємо кожну деталь» — розповідає Вайде. Те, що виглядає легким на словах, залежно від матеріалу, складне у виконанні. «Якраз шліфування литих із цинкового сплаву заготовок потребує великого досвіду» — запевняє Вайде. Причина — матеріал складається із твердої поверхні й пористої основи.

Якщо надто сильно зішліфувати верхній шар, хромована поверхня буде дірчатою. Але це не єдина складність. Важливо також обрати правильну шліфувальну стрічку. «Як виробники ми очікуємо тривалого терміну служби без втрати точності» — розповідає Вайде. В оброблянні литих, із цинкового сплаву, заготовок довгий час це було неможливим. Тому що при шліфуванні матеріал змащує стрічку, забивається в проміжки між абразивом і робить її непридатною для використання. Стрічку доводиться дочасно замінювати.

Подовжений термін служби

«Тому ми звернулися до компанії Klingspor» — пояснює Вайде. Успішно. «Завдяки пропозиціям компанії KEUCO ми змогли розробити стрічку для шліфування заготовок, вилитих із цинкового сплаву» — розповідає Уве Берендт, менеджер із роботи із ключовими клієнтами в компанії Klingspor. «Вона стійка до забивання й має в 14 разів довший термін служби». Замість заміни після 120 деталей, її потрібно замінювати після  шліфування 1600 заготовок. «Це дуже багато» — запевняє Вайде. Адже довший строк служби означає для компанії KEUCO не лише менше простоїв у виробництві й менші витрати на абразивний інструмент, але й більшу продуктивність. Чинники, що є вирішальними в конкуренції. Тому й в майбутньому компанії будуть тісно співпрацювати. «Щоб якнайкраще підтримати компанію KEUCO, я щонайменше один раз у місяць буваю в них на виробництві» — розповідає Берендт. «За потреби я оцінюю процеси, ініціюю дослідження й шукаю альтернативні розв’язки, бо, як людина ззовні, я інакше бачу речі». З цим також погоджується Вай-де: «Ми вчимося від компанії Klingspor. Але, що стосується шліфування наших виробів, Klingspor вчиться в нас».

 ■ Більше інформації про абразивні стрічки на вебсайті: www.klingspor.ua

Більше інформації про вироби KEUCO на вебсайті: www.keuco.com

Для виробництва сантехніки й аксесуарів компанії KEUCO використовуються заготовки з латуні або цинкового сплаву.

Перед встановленням у ванній кімнаті сантехніку шліфують вручну або за допомогою роботів. Після шліфування змішувачі полірують і висвітлюють. Лише після цього їх хромують у гальванічній ванні. Перед відправкою сантехніка KEUCO проходить кінцеву перевірку.